Dr Alicja Łosiak – specjalista rehabilitacji ruchowej z 2 stopieniem specjalizacji w chorobach narządu ruchu.
Lekarz z ponad 30 -letnia praktyką w zawodzie specjalisty rehabilitacji ruchowej. Doświadczenie zdobywa pracując w szpitalach i przychodniach państwowych i prywatnych. Swoją wiedzą i pasją dzieli się ze studentami medycyny AM w Łodzi oraz ze słuchaczami pomaturalnego studium fizjoterapii. Aby móc jak najlepiej wykonywać swoją pracę stale korzysta z kursów doskonaląco-kształcących.
Pani Doktor jest osobą lubiąca słuchać pacjentów. Dobiera leczenie tak, by pacjent jak najszybciej mógł wrócić do pełnej sprawności. Razem z zespołem specjalistów fizjoterapii, dokłada wszelkich starań, by czas spędzony na zabiegach był czasem owocnej pracy i zadowalających efektów.
Jest specjalistką rehabilitacji medycznej. W latach 1997-2000 studiowała na Wydziale Pediatrycznym Akademii Medycznej w Grodnie oraz 2000-2002 na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studia ukończyła z wyróżnieniem. W latach 2005-2010 była na rezydenturze w Klinice Rehabilitacji USK nr 5 w Łodzi. W 2010 roku uzyskała II st. specjalizacji w rehabilitacji medycznej. Od 2010 roku jest związana z Centrum Rehabilitacji Intermedicus.
W chwili obecnej prowadzi dwa Oddziały Dziennego Pobytu Rehabilitacji dla Dzieci w Intermedicus Centrum Rehabilitacji dr Anny Błaszczyk (dawniej KRASZEWSKIEGO) oraz Intermedicus Centrum Rehabilitacji Janosika. Ponadto prowadzi Oddział Dzienny Rehabilitacji, realizujący świadczenia z zakresu prewencji rentowej ZUS. Dodatkowo współpracuje z Poradnią Rehabilitacji Mediplan oraz Medar-Cito. Jest lekarzem z pasją. Odznacza się świetnym podejściem do wszystkich pacjentów od niemowlaka do wieku podeszłego.
Lek. Rafał Ziółkowski chirurg naczyniowy specjalizujący się w kompleksowej diagnostyce oraz leczeniu chorób układu krążenia, a także w profilaktyce chorób naczyń krwionośnych i zapobieganiu dalszym postępom schorzeń. Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi z 2002 roku (numer PWZ 1505922). Specjalizacje z chirurgii ogólnej zdobyte w latach 2002-2008 w III Szpitalu Miejskim im. K. Jonschera w Łodzi oraz w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doktorant w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej oraz w Klinice Chirurgii Endokrynologicznej i Ogólnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizacja z chirurgii naczyniowej uzyskana w 2014 roku.
Dzięki dużemu doświadczeniu i ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji, oferowane są nowoczesne i najmniej inwazyjne metody leczenia, rozpoczynające się od wnikliwej diagnozy z użyciem aparatu USG oraz szczegółowego wywiadu. Po uzyskaniu wyników omawiane są możliwe warianty leczenia, wybierany jest najbardziej optymalny i przystępuje się do działania.
Udział w Akademii Flebologii oraz licznych szkoleniach z zakresu diagnostyki dopplerowskiej naczyń krwionośnych szyi, jamy brzusznej, kończyn górnych i dolnych oraz przetok dializacyjnych. Specjalizacja w wytwarzaniu dostępu naczyniowego, czyli dializacyjnych przetok tętniczo-żylnych, z ponad 1000 wykonanych operacji. Zabiegi wykonywane są sposobem klasycznym i wewnątrznaczyniowym.